DIY návod: Rychlé vánoční přání

Na kurzech jsem vám slíbila, že na webu zveřejním návod na jednoduché “nejen” vánoční přání, které jsme společně tvořili. A protože se sliby plní nejen o vánocích, návod je tu. Potřebujete jen papír nebo hotové přání, brush pen a pár minut času. Jdeme na to!

1. Potřebovat budete papír, pravítko, tužku, brushpen velký na lístečky a menší na text (já použila Dual pen Memento a Tombow fudenosuke), zlatou gelovou tužku, metalický fix, washi pásku a hrnek nebo kružítko.

2. Kružítkem nebo podle hrnku uděláme do středu přání dvě kolečka, která budou o kousek přesazená.

3. Washipáskou si zamaskujeme střed kruhu, který nebudeme obtahovat a zůstane volný pro text. Tenkým hrotem dual penu obtáhnu oba kroužky.

4. Teď přijde na řadu obtiskování “razítkování” brush penem. Špička hrotu směřuje k čáře a obtiskneme celou ploch brush hrotu. Jeden lísteček vedle druhého. Na závěr tenkou stranou brush penu naznačím v lístečcích žilky.

5. Gelovou zlatou tužkou a metalickým fixem věneček dozdobím. Skvěle fungují malé tečky. Také si připravím linky pro text.

6. A teď už jen zbývá napsat text, vygumovat tužku a je hotovo!

Podělte se o své úspěchy

Jak můžete vidět, tato technika je velmi jednoduchá a rychlá a nemusíte ji použít jen na Vánoce. Budu ráda, když se se mnou podílete o vaše přání a zkušenosti jak se vám dařilo. Tereza

Kontakt

Tereza Floriánová
tereza@psanijehrani.cz
+420 608 450 850

Letteria education s.r.o.

Nové sady 988/2
IČ: 08981604