Dubnová #vyzvaskrasopiskou

Měsíc Duben pro mě byl tentokrát ve znamení krasovýzvy, kterou vyhlásila Krasopiska. Jednala se 30 pečlivě vybraných názvů květin a rostlin, na každý den jeden. Nejdřív jsem váhala jestli se zapojit. Bylo pro mě nepředstavitelné, každý den poctivě postovat příspěvek na instagram s krasopisně napsaným slovem. Také jsem si říkala, že když už se výzvy zůčastním, nechci to jen tak odbýt a chci se něco nového naučit. Také jsem měla obavu, že až mi v půlce dubna začnou naplánované kurzy krasopsaní, nebudu to stíhat.

Ale nakonec jsem si řekla, že je to vlastně jedno a že to můžu zkusit a uvidím. A udělala jsem dobře. Nejen že jsem se zlepšila v “blendingu” a skvěle potrénovala. Spoustu názvů rostlin a květin jsem neznala, a tak jsem si je také pokaždé dohledala a něco nového se naučila. A jako bonus jsem se naučila důslednosti co se týká postování příspěvků na instagram a podle vašich reakcí a zapojení vím, že vám se také pravidelné příspěvky zamlouvaly.

Já si od květnové výzvy dám pauzu, ale vy neváhejte. Když uvidíte nějakou kaligrafickou výzvu, zapojte se. Je to skvělá příležitost k tréninku.  A děkuji Krasopisce za tak skvělý nápad.

Kontakt

Tereza Floriánová
tereza@psanijehrani.cz
+420 608 450 850

Letteria education s.r.o.

Nové sady 988/2
IČ: 08981604