Dárkový poukaz na kurz moderní kaligrafie pro pokročilé

1.290 

Chcete darovat kurz Psaní je hraní jako dárek a už nejsou volné termíny? Nevadí, můžete darovat poukaz a obdarovaný si vybere termín sám.

42 skladem

Katalogové číslo: Poukaz-Pokr-20 Kategorie:

Popis

Absolvovali jste kurz moderní kaligrafie pro začátečníky a svět krasopsaní vás pohltil? Pojďme se společně sejít, popovídat si o kaligrafii a naučit se zase něco nového. Navážeme na kurz pro začátečníky a budeme se zlepšovat v psaní nejenom brush penem, budeme si hrát s různými efekty v textu (stínování, blending a falešný akvarel) a naučíme se bounce lettering. Oproti kurzu pro začátečníky, kde se jak ve škole učíte techniku, základní tahy a abecedu se bude tentokrát jednat o kreativní workshop, všechny techniky si prakticky vyzkoušíte při vytváření plakátů a přání. Věřím, že na kurzu získáte spoustu inspirace pro další tvoření a psaní. Kurz je vhodný i pro leváky.

Nemusíte mít strach, že byste na kurz pro pokročilé nestačili, stačí vědět jak na tenkou a tlustou čáru a znát písmenka. Materiály připravuji pro různé úrovně pokročilosti, stačí vám chuť tvořit.

V ceně kurzu jsou materiály, blok, papíry na tvoření, čtyři štětcové fixy a tužka.