Kurz moderní kaligrafie pro “mírně”pokročilé – 15.8. 2020 Olomouc

1.290 

Kreativní workshop pro milovníky moderní kaligrafie. Absolvovali jste kurz moderní kaligrafie pro začátečníky a svět krasopsaní vás pohltil? Pojďme se společně sejít, popovídat si o kaligrafii a naučit se zase něco nového. Navážeme na kurz pro začátečníky a budeme se zlepšovat v psaní nejenom brush penem, budeme si hrát s různými efekty v textu (stínování, blending a falešný akvarel) a naučíme se bounce lettering.

Termín: 15. 8. 2020
Čas: 15:00 až 19:00

plně obsazeno

Katalogové číslo: OL_15-8-2020-P Kategorie:

Popis

Absolvovali jste kurz moderní kaligrafie pro začátečníky a svět krasopsaní vás pohltil? Pojďme se společně sejít, popovídat si o kaligrafii a naučit se zase něco nového. Navážeme na kurz pro začátečníky a budeme se zlepšovat v psaní nejenom brush penem, budeme si hrát s různými efekty v textu (stínování, blending a falešný akvarel) a naučíme se bounce lettering. Oproti kurzu pro začátečníky, kde se jak ve škole učíte techniku, základní tahy a abecedu se bude tentokrát jednat o kreativní workshop, všechny techniky si prakticky vyzkoušíte při vytváření plakátů a přání. Věřím, že na kurzu získáte spoustu inspirace pro další tvoření a psaní. Kurz je vhodný i pro leváky.

Nemusíte mít strach, že byste na kurz pro pokročilé nestačili, stačí vědět jak na tenkou a tlustou čáru a znát písmenka. Materiály připravuji pro různé úrovně pokročilosti, stačí vám chuť tvořit.

V ceně kurzu jsou materiály, blok, papíry na tvoření, čtyři štětcové fixy a tužka.

Další informace

Místo konání

Vault42, Koželužská 31, Olomouc 779 00

Termín

15. 8. 2020

Čas

15:00 až 19:00

Délka kurzu

4 hodiny

Úroveň

věční začátečníci, mírně pokročilí, pokročilí