Kurz moderní kaligrafie pro “mírně”pokročilé – 25.10. 2020 Praha – ODLOŽENO

1.290 

Kreativní workshop pro milovníky moderní kaligrafie. Absolvovali jste kurz moderní kaligrafie pro začátečníky a svět krasopsaní vás pohltil? Pojďme se společně sejít, popovídat si o kaligrafii a naučit se zase něco nového. Navážeme na kurz pro začátečníky a budeme se zlepšovat v psaní nejenom brush penem, budeme si hrát s různými efekty v textu (stínování, blending a falešný akvarel) a naučíme se bounce lettering.

Termín: 25. 10. 2020
Čas: 15:30 až 19:30

plně obsazeno

Katalogové číslo: PR_25-10-2020-P Kategorie:

Popis

Absolvovali jste kurz moderní kaligrafie pro začátečníky a svět krasopsaní vás pohltil? Pojďme se společně sejít, popovídat si o kaligrafii a naučit se zase něco nového. Navážeme na kurz pro začátečníky a budeme se zlepšovat v psaní nejenom brush penem, budeme si hrát s různými efekty v textu (stínování, blending a falešný akvarel) a naučíme se bounce lettering. Oproti kurzu pro začátečníky, kde se jak ve škole učíte techniku, základní tahy a abecedu se bude tentokrát jednat o kreativní workshop, všechny techniky si prakticky vyzkoušíte při vytváření plakátů a přání. Věřím, že na kurzu získáte spoustu inspirace pro další tvoření a psaní. Kurz je vhodný i pro leváky.

Nemusíte mít strach, že byste na kurz pro pokročilé nestačili, stačí vědět jak na tenkou a tlustou čáru a znát písmenka. Materiály připravuji pro různé úrovně pokročilosti, stačí vám chuť tvořit.

V ceně kurzu jsou materiály, blok, papíry na tvoření, čtyři štětcové fixy a tužka.

Další informace

Místo konání

Just-Home, Šrobárova 13 2195, 130 – Praha 3 – Vinohrady

Termín

25. 10. 2020

Čas

15:30 – 19:30

Délka kurzu

4 hodiny

Úroveň

věční začátečníci, mírně pokročilí, pokročilí