Kurz moderní kaligrafie pro začátečníky – 18.10. 2019 Žďár nad Sázavou

990 

Viděli jste nádherné kaligrafické nápisy a nemůžete uvěřit, jak je mohl někdo vytvořit? Obdivujete umění krasopisců na pinterestu? Chcete se to také naučit? Na kurzu Psaní je hraní vám ukážu jak začít s moderní kaligrafií a jak používat brush pen. Kurz je určen pro začátečníky a je vhodný i pro leváky.

Termín: 18. 10. 2019
Čas: 15:30 – 19:30
Kapacita: 12

plně obsazeno

Katalogové číslo: ZD_18_10_2019 Kategorie:

Popis

Poprvé se potkáme ve Žďáru nad Sázavou, v prostorách www.pracovnazdar.cz nás přivítají Ženy s.r.o.

Na kurzu Psaní je hraní vás naučím krásně psát. Provedu Vás začátky krasopisu, naučíte se psát brush penem, speciálním fixem se štětcovým hrotem určeným pro moderní kaligrafii. Poradím vám s výběrem dalších psacích potřeb, papíru a poodhalím kouzlo světa moderní kaligrafie. 

V ceně kurzu je písanka, se kterou budeme na kurzu pracovat, blok formátu A4, dva štětcové fixy a tužka. Dále pro vás je připraveno malé občerstvení.

Kurz je určen pro začátečníky a trvá 4 hodiny s malou pauzou uprostřed. Moderní kaligrafii se dokáže naučit každý, vyžaduje jen trochu píle a tréninku. Kurz je vhodný i pro leváky.

 

Obsah kurzu:

  • základy moderní kaligrafie – technika, pomůcky
  • základní tahy
  • abeceda
  • procvičování slov
  • tipy a triky na závěr

 

 

Potěšilo mne nadšení, s jakým lektorka o kaligrafii vyprávěla. Krásně připravené materiály a vyzdobená místnost bylo další velké plus.

Edita H.

Skvělý osobní přístup a atmosféra. Výborné ukázky písma i různých variant zdobení textu, myslím, že jsem se něco naučila. Děkuji

Václava L.

Další informace

Místo konání

Pracovna ŽENY sro Žďár nad Sázavou – Komenského 1190/1, 59101 Zdar nad Sazavou

Termín

18. 10. 2019

Čas

15:30 – 19:30

Délka kurzu

4 hodiny

Úroveň

Začátečníci