Kurz moderní kaligrafie pro začátečníky – 23.11.2019 Jihlava

990 

Viděli jste nádherné kaligrafické nápisy a nemůžete uvěřit, jak je mohl někdo vytvořit? Obdivujete umění krasopisců na pinterestu? Chcete se to také naučit? Na kurzu Psaní je hraní vám ukážeme jak začít s moderní kaligrafií a jak používat brush pen. Kurz je určen pro začátečníky a je vhodný i pro leváky. A protože se blíží Vánoce, tak vám na kurzu ukážu, jak si díky moderní kaligrafii můžete přípravu na svátky zpříjemnit.

Termín: 23. 11. 2019
Čas: 9:30 – 13:30
Kapacita: 12 osob

plně obsazeno

Katalogové číslo: Ji_23_11_2019 Kategorie:

Popis

Na kurzu Psaní je hraní vás naučím krásně psát. Provedu Vás začátky krasopisu, naučíte se psát brush penem, speciálním fixem se štětcovým hrotem určeným pro moderní kaligrafii. Poradím vám s výběrem dalších psacích potřeb, papíru a poodhalím kouzlo světa moderní kaligrafie. A protože se blíží Vánoce, tak vám na kurzu ukážu, jak si díky moderní kaligrafii můžete přípravu na svátky zpříjemnit. Ukážeme si jak vyrobit vánoční dekorace, jak nakrasopsát ty nejúžasnější vánoční přání, balicí papír a třeba i dárky.

Potkáme se v Jihlavě a to v Dílně Tvůj Rozlet – na Joštově ulici 27 – sídlo firmy JAVAB.

V ceně kurzu je písanka, se kterou budeme na kurzu pracovat, blok formátu A4, brushpen a tužka. Dále pro vás je připraveno malé občerstvení.

Kurz je určen pro začátečníky a trvá 4 hodiny s malou pauzou uprostřed. Moderní kaligrafii se dokáže naučit každý, vyžaduje jen trochu píle a tréninku. Kurz je vhodný i pro leváky.

 

Obsah kurzu:

  • základy moderní kaligrafie – technika, pomůcky
  • základní tahy
  • abeceda
  • procvičování slov
  • tipy a triky na závěr

 

 

Potěšilo mne nadšení, s jakým lektorka o kaligrafii vyprávěla. Krásně připravené materiály a vyzdobená místnost bylo další velké plus.

Edita H.

Skvělý osobní přístup a atmosféra. Výborné ukázky písma i různých variant zdobení textu, myslím, že jsem se něco naučila. Děkuji

Václava L.

Další informace

Místo konání

Tvůj Rozlet, Joštova 22/27, Jihlava (Sídlo firmy JAVAB)

Termín

23. 11. 2019

Čas

9:30 – 13:30

Délka kurzu

4 hodiny

Úroveň

Začátečníci