Kurz moderní kaligrafie pro začátečníky – 26.9.2019 Jihlava

990 

Viděli jste nádherné kaligrafické nápisy a nemůžete uvěřit, jak je mohl někdo vytvořit? Obdivujete umění krasopisců na pinterestu? Chcete se to také naučit? Na kurzu Psaní je hraní vám ukážeme jak začít s moderní kaligrafií a jak používat brush pen. Kurz je určen pro začátečníky a je vhodný i pro leváky.

Termín: 26. 9. 2019
Čas: 15:30 – 19:30
Kapacita: 12 osob

plně obsazeno

Katalogové číslo: Ji_26_9_2019 Kategorie:

Popis

Na kurzu Psaní je hraní vás naučím krásně psát. Provedu Vás začátky krasopisu, naučíte se psát brush penem, speciálním fixem se štětcovým hrotem určeným pro moderní kaligrafii. Poradím vám s výběrem dalších psacích potřeb, papíru a poodhalím kouzlo světa moderní kaligrafie. 

Potkáme se v Jihlavě a to v Dílně Tvůj Rozlet – na Joštově ulici 27 – sídlo firmy JAVAB.

V ceně kurzu je písanka, se kterou budeme na kurzu pracovat, blok formátu A4, brushpen a tužka. Dále pro vás je připraveno malé občerstvení.

Kurz je určen pro začátečníky a trvá 4 hodiny s malou pauzou uprostřed. Moderní kaligrafii se dokáže naučit každý, vyžaduje jen trochu píle a tréninku. Kurz je vhodný i pro leváky.

 

Obsah kurzu:

  • základy moderní kaligrafie – technika, pomůcky
  • základní tahy
  • abeceda
  • procvičování slov
  • tipy a triky na závěr

 

 

Potěšilo mne nadšení, s jakým lektorka o kaligrafii vyprávěla. Krásně připravené materiály a vyzdobená místnost bylo další velké plus.

Edita H.

Skvělý osobní přístup a atmosféra. Výborné ukázky písma i různých variant zdobení textu, myslím, že jsem se něco naučila. Děkuji

Václava L.

Další informace

Místo konání

Tvůj Rozlet, Joštova 22/27, Jihlava (Sídlo firmy JAVAB)

Termín

26. 9. 2019

Čas

15:30 – 19:30

Délka kurzu

4 hodiny

Úroveň

Začátečníci