Předlohy Vánoční moderní kaligrafie ke stažení zdarma

Červené mašle, světýlka, dárky, cukroví … Co to všechno asi může znamenat? No přece to, že jsou tu Vánoce! Pro mne jedno z nejkrásnějších období roku. Neodmyslitelnou součástí Vánoc je pro mne tvoření vánočních přání a balení dárků. A k tomu se skvěle hodí moderní kaligrafie. Tato krásná písmenka jsou přímo zrozena k tomu, aby ohlašovala Vánoce a dělala radost vám i adresátům vašich vánočních přání. Tuto vánoční písanku jsem připravila pro všechny, co mají chuť pustit se do vánočního tvoření a rozhodla jsem se ji s vámi sdílet on-line a úplně zdarma. Na následujících stranách naleznete spoustu předepsaných vánočních motivů na přání, jmenovky a dárky. Užijme si ten pocit a radost z tvoření a oslňme ostatní svoji kreativitou a vlastnoručně vyrobenými dárky. Tvořit můžete i se svými blízkými a společně si tak vychutnat nezaměnitelnou vánoční atmosféru. O tom totiž ty pravé Vánoce jsou.

Pokud se mi přeci jen chcete trochu odměnit za materiál, který máte právě před sebou, nakupte si potřebu pro tvoření a krasopsaní u mě na e-shopu brushpen.cz.

A tady se můžete podívat na na několik přáníček, která spolu vytvoříme, připravila jsem si pro vás totiž videa, které budu postupně zveřejňovat na Facebooku a Instagramu.

Kontakt

Tereza Floriánová
tereza@psanijehrani.cz
+420 608 450 850

Letteria education s.r.o.

Nové sady 988/2
IČ: 08981604